Miejsce przemyśleń na temat dzieci, dobrej organizacji, motywacji i finansów.

Jak to jest, kiedy ktoś realizuje Twoje marzenia? – Wiejskie Inspiracje


Wiejskie inspiracje

Mam wiele marzeń, ale wolę nazywać je celami, wtedy są czymś, co chce zrealizować. Nie będę teraz wymieniać wszystkich i wdawać się w szczegóły. Skupię się na jednym!

Mieszkanie w domku w otoczeniu pięknej natury jest moim pragnieniem. Jednak nie zależy mi na zwykłym domku jednorodzinnym, tylko na wiejskim domku lub dworku. Chcę mieć dom z ogrodem, sadem i warzywnikiem. Chcę rano wstawać przy hałasach natury, chce czuć zapach drzew i okolicznych roślin. Chce budzić się rano zupełnie bez budzika, a najlepiej jakby to robiło słońce. Chce przygotować śniadanie ze składników z mojego gospodarstwa. Pójść do warzywnika, rozejrzeć się i wybrać tylko te warzywa na które sama mam ochotę, wejść jeszcze do sadu zebrać ulubione owoce, zaparzyć kawę i wypić na ganku. Wszystko to wypielęgnowane samodzielnie,i bez żadnych pestycydów. Widzisz to co ja? Czujesz te zapachy? Czas zupełnie inaczej płynie. Chcę, aby mój dom był otwarty na innych, aby goście nie musieli się pytać czy to dobry moment na przyjazd.

A teraz wyobraź sobie, że to moje marzenie, ktoś już zrealizował. Jak ja się z tym czuję? Fantastycznie!!!

Czy jestem zazdrosna? NIE !!! Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam obserwować jak od początku trwają poszukiwania takiego miejsca, jak wygląda remont domu, przeprowadzka i kolejne etapy sadzenia warzyw i owoców. Skoro ktoś to już zrobił, to prędzej czy później ja również tego dokonam. A kto to taki?

WIEJSKIEINSPIRACJE.PL

Miałam okazję odwiedzić Agatę i Adama osobiście, bo wcześniej śledziłam wszystko na YouTubie. To oni żyją właśnie tak jak ja chcę. Niezwykle gościnni, szczęśliwi i niesamowicie pracowici. Pokazali mi wszystko co znajduje się w ich wyjątkowym gospodarstwie. Naprawdę było co oglądać. 🙂 Niezwykłą radość sprawia oglądanie roślin i rozpoznawanie po liściach co zostało w danym miejscu zasiane, taki quiz Wieśniaka jest fascynujący. 🙂 Do tego jeszcze odkrywanie nowych warzyw i owoców, a myślałam, że już mało mnie może zaskoczyć. 🙂 Rozmawiałam z Agatą i Adamem o ich planach, byłam zaskoczona jak wszystko mają już uporządkowane. W miejscach które jeszcze zostały po poprzednich właścicielach nieposprzątane, mają już swój cel.

Wiejskie inspiracje

Mogę tak opisywać i opisywać, ale lepiej będzie jak każdy zapozna się z tym co robią Wiejskie Inspiracje na ich kanale:

https://www.youtube.com/c/WiejskieInspiracjePL

FB https://www.facebook.com/WiejskieInspiracjePL/

 

 

Have any Question or Comment?

2 comments on “Jak to jest, kiedy ktoś realizuje Twoje marzenia? – Wiejskie Inspiracje

To była niesamowita wizyta. Bardzo miło było nam Ciebie gościć i zapraszamy ponownie. Będzie więcej owoców i warzyw 😉 Choć cieszymy się, że choć rukolą mogliśmy poczęstować 😉 Dobrze, że zdążyła urosnąć.
A wszystkich zapraszamy na http://www.WiejskieInspiracje.pl

Reply

Bardzo dziękuję. 🙂 Cały czas obserwuję na kanale jak wszystko u Was rozkwita. Cudownie !!!

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *