Miejsce przemyśleń na temat dzieci, dobrej organizacji, motywacji i finansów.

Jak spędzić wakacje bez pieniędzy?


jak spędzić wakacje bez pieniędzy

Jak spędzić wakacje bez pieniędzy? Wolny czas nie zawsze wymaga dużych nakładów finansowych. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze mamy budżet na to, aby gdzieś wyjechać z dziećmi. Więc co zrobić?

Po pierwsze sprawdź, czy miejsce do którego chcesz się wybrać ma jakiś darmowy wstęp np. w poniedziałki, wakacje, etc. Jeśli nie, może chociaż dzieci wchodzą za darmo albo z legitymacją szkolną są jakieś super zniżki.

Po drugie wizyta w lesie, w parku, placu zabaw może być równie fascynująca, przygotuj wcześniej zabawy z dziećmi. Wspólny piknik i zabawy w plenerze mogą być fajnym wspomnieniem. Nie zapomnij czegoś do jedzenia i picia, aby nie tracić czasu na późniejsze poszukiwania sklepu.

Ogród jordanowski to kolejne miejsce w którym zakocha się nie tylko dziecko ale i rodzic. Można tam spędzić cały dzień i nie chcieć wyjść. Dostosowane do każdego dziecka.

Kino plenerowe – bardzo często w czasie wakacji odbywają się darmowe seanse dla całych rodzin oraz imprezy plenerowe. Wystarczy śledzić takie wydarzenia na stronie www naszej miejscowości, dzielnicy czy fb.

A gry planszowe? Nie można tego pominąć. Wiele wydarzeń, spotkań w bibliotece związanych jest z taką formą spędzania wakacji. Poza tym w domu na pewno znajdą się jakieś gry planszowe. To fajna alternatywa dla gier komputerowych. Zbliża, edukuje i jest dostępna o każdej porze dnia i nocy niezależnie od pogody.

Internet jest kopalnią wiedzy o miejscach, które możemy odwiedzić zupełnie bezpłatnie. Warto poświęcić trochę czasu aby zaoszczędzić pieniądze. a jednocześnie bardzo miło spędzić czas.

Macie jeszcze jakieś pomysły i sprawdzone sposoby na to jak spędzić wakacje bez pieniędzy?

Have any Question or Comment?

One comment on “Jak spędzić wakacje bez pieniędzy?

micha

faktycznie to się nie da bez pieniedzy spedzic wakacji chyba że sie pracuje , JA jade z travelinc na rejs

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *